یادتونه سال گذشته یه مخاطب خانم اومد وبلاگم.‌ کامنت گذاشته بود و درخواست کمک کرده بود؟

گفته بود که یه اقای متاهل ازش خواستگاری کرده  و همسر اولش بی خبر بود!

اومده بود اینجا و با واکنش های تند سایر کامنترها روبرو شده بود.

دیروز برام یه کامنت مسرت بخش گذاشت. گفتم خوبه شماها رو هم در جریان بگذارم.

اون می گفت من عاشق ش شده بودم. دوستش داشتم. حتی به ازدواج مخفیانه باهاش هم،راضی شده بودم.

ولی بعد که اومدم اینجا و واکنش های دیگران رو دیدم، مردد شدم.تصمیم گرفتم جواب منفی بدم.

قاطعانه جواب منفی دادم.با اینکه خیلی خیلی دوستش داشتم از شدت ناراحتی حتی مدتی توی بیمارستان قلب بستری شدم. اما اجازه ندادم منو ببینه. ارتباطمو باهاش کامل قطع کردم.

تا اینکه دوباره خواستگاری کرد.اما این بار خانم اولش هم اطلاع داشت.  و من باز هم جواب منفی دادم. 

توی خواستگاری، به من گفت به هرحال من ازدواج مجدد می کنم. اگه جواب منفی بدی،میرم سراغ نفر بعدی که ممکنه به دلسوزی تو هم نباشه. پس بمون و جواب مثبت بده. 

می گفت فکر می کنم با همین کلمات هم خانم او لش رو راضی کرده بود.

باز هم جواب منفی دادم. تا اینکه خانم اولش با من صحبت کرد. ازم خواست جواب مثبت بدم.

وبالاخره این ارتباط و خواستگاری منجر به ازدواجم شد.

ازدواج کردم.‌ولی این دفعه، دیگه مخفیانه نبود. گرچه قبول کردم بخاطر خانم اولی،همسرم فقط هفته ای دو شب پیش من باشه و بقیه ی شبها پیش خانم اولش ؛ ولی من راضی ام.

گفت خوشحالم که وبلاگت رو دیدم و خوندم‌ . باعث شدتوی زندگیم تجدید نظر بکنم. حق و حقوقم رو بدونم.

زهرا جان.ازدواجت رو بهت تبریک می گم و ازت ممنونم که خانم اول همسرت رو درک میکنی. مطمئنم زمان می گذره و حال هر دوتون خیلی خیلی خوب میشه. مطمئنم روزهای آرامش در راهه. به همسرت کمک کن تا خانم اولش این دوران سخت رو طی کنه. بهش حق بده. اون الان فکر می کنه که لابد شوهرش اونو دوست نداره. ممکنه فکر کنه شاید یه جاهایی کم گذاشته برای همسر و زندگیش.  اما به همسرت کمک کن که از لحاظ روحی خانم اول رو کاملا  ساپورت کنه.هزینه هاش رو هم پرداخت کنه.

زمان بیشتری برای گفتگو بذاره. انشالله این دوران هم بخیر و خوشی طی میشه.

کاش می تونستم ارتباط ایمیلی با خانم اول داشته باشم.

به هرحال مبارک باشه و خوشحالم که این وبلاگ تونسته جلوی آسیب زندگی زن اول و گرفتاری های زن دومی رو کم کنه.

خوشبخت باشی الهی.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نقش هنر مطلب ویستا رایانه چت قشم|قشم چت|کيش چت|چت کيش|درگهان چت|چت درگهان عطر شناسی | خرید عطر و ادکلن کرال روید - دانلود بازی و برنامه اندروید Steven شرکت بهار طب کاران Bahartebkaran وبلاگ چیستان ها